We wtorek 25 listopada 2025 r., dzięki gościnności Szkoły Podstawowej im. ks. J. Poniatowskiego w Bolechowicach, w sali gimnastycznej odbyła się wspaniała sołecka impreza andrzejkowa dla najmłodszych.
Świetna atmosfera, mnóstwo atrakcji i niespodzianek czekało na ponad 100 dzieci, które tego dnia bawiły się wyśmienicie! Profesjonalna obsługa animatorów, fantastyczne zabawy i tańce sprawiły, że wieczór ten będzie zapamiętany na długo.
Ogromne podziękowania kierujemy do Sołtysa i Rady Sołeckiej Bolechowic, którzy byli organizatorami tej zabawy! W imieniu wszystkich uczestników serdecznie dziękujemy za ten magiczny wieczór!









